DevFest CZ 2019

Organizátoři DevFestu si loni pro fanoušky připravili předčasný vánoční dárek, když spustili web dalšího ročníku.

Zatímco v minulém ročníku byla tématem hluboká minulost, v dalším ročníku se podíváme do podobně temného a nebezpečného období, kde pro své přežití budou muset účastníci absolvovat nelehké úkoly a tak čelit tváři tvář nepříliš uspokojivému osudu.

Garant PR Kuba k tomu říká: „Jako vždy se mohou těšit na celofestivalovou hru, která bude okořeněna RPG prvky. A kdyby to snad nebyl něčí šálek kávy, všichni si rozhodně užijí nabitý program konference – ten je sice ještě v plenkách, ale organizátoři jsou odpočatí a plně nabití pozitivní energií a chystají akci už teď.”

Co aktuálně o akci víme?

„Do kalendářů si zapište datum 8. – 9. listopadu. Rozvržení zůstane stejné jako loni – v pátek workshopy a v sobotu přednášky. Zároveň můžeme slíbit, že venue bude v Praze,” vysvětluje hlavní garant Danny.

Program sice ještě není znám, zájemci si však mohou už teď přihlásit odběr emailového newsletteru.

„Pokud chcete vědět jako první, až spustíme prodej lístků, rozhodně doporučuju přihlásit se k našemu newsletteru na www.devfest.cz a k facebookové události na https://www.facebook.com/events/752518098447370 ” říká Katka, garantka PR.