Spouštíme FÓRUM.RoboDoupě.cz

Když před téměř dvěma lety přestal vycházet časopis Robot Revue, spustili jsme jako malou náhradu tyto webové stránky. Po časopisu zbylo jen diskusní fórum, které ale před dvěma týdny náhle přestalo fungovat. Proč se tak stalo, netušíme. Stalo se a vše je zatím obestřeno partyzánským mlčením 🙂

Spouštíme toto fórum, protože si myslíme, že by byla škoda hodit všechnu dosavadní práci, vykonanou při propagaci robotiky, za hlavu. Bohužel, v současné době neexistuje možnost přesunutí příspěvků či uživatelských účtů z fóra Robot Revue, budete se tedy muset zaregistrovat znovu!

Podoba fóra není definitivní. Ještě budeme upravovat grafiku, členění fór a různá nastavení, takže, prosím, buďte k případným drobným výpadkům tolerantní. S radostí uvítáme i vaše nápady a názory na vzhled i obsah fóra.

Pořád (alespoň někteří z nás ;)) totiž věříme, že roboti se v „Československu“ stále staví, ovšem tajně. Proto se snažíme zbořit hradby, kterými se obklopujete a nabídnout vám možnost svět oslnit vašimi výtvory! Jednodušeji, než na tomto fóru, to už asi nepůjde…

Ale ne každého kutila musí nejvíce ze všeho zajímat robotika, takže své rubriky v tomto fóru naleznou i hobbysté z oborů, které jsou robotice příbuzné jen vzdáleně – třeba modeláři, amatérští elektronici a stavitelé CNC strojů.

Držte nám palce a zaregistrujte se na FÓRUM.RoboDoupě.cz!